Корисні статті про будівництво.

В даному розділі я спробую зібрати корисні статті про будівництво, які допомогли мені розібратися в цьому складному процесі і підготували мою базу знань необхідну для проектування і будівництва своїми руками.

Як зробити Камін своїми руками, металева камінна топка.

Головною прикрасою в будинку є камін. Камін в будинку а вогонь у каміні може по справжньому створити неперевершену атмосферу комфорту і затишку, а зроблений камін своїми руками почуття морального задоволення. Вітальня з каміном, навіть на дачі, перетворюється в гармонійне і закінчене в естетичному плані приміщення...

Детальніше: Як зробити Камін своїми руками

 

Повірка лічильників води і тепла, методика повірки.

З липня 2014 року в Україні і зокрема м.Києві почався процес примусової повірки лічильників води споживачами за свій рахунок. У зв'язку з ажіотажем, термін завершення повірки водяних лічильників спочатку призначили до 1 січня а потім додатково, терміни повірки лічильників, продовжили до 1 березня 2015 р. Чиновники обіцяють, що в ситуації коли мешканці не проведуть перевірку їх переведуть на загальний тариф, що в більшості випадків буде значно дорожче.

Детальніше: Як виконати повірку лічильників води і тепла

 

Підключення та установка лічильників тепла на опалення.

З приходом холодів, в багатоквартирних будинках, включається централізоване опалення і з одного боку це начебто благо цивілізації, але з іншого, побачивши рахунок за надані комунальні послуги, ми відчуваємо себе обдуреними. Існує кілька стандартних ситуацій, коли рахунок за опалення стає необгрунтовано завищеними.

Детальніше: Як встановити і підключити лічильник тепла на опалення

 

Встановлюємо кондиціонер самостійно, чи є сенс?

Якщо взимку в квартирі з поганою теплоізоляцією зимно, то влітку навпаки - гаряче. Якщо утеплити приміщення, проблема вирішується лише частково: взимку в квартирі стає тепліше, але влітку все так само спекотно. І це зрозуміло: влітку гаряче повітря проникає в приміщення при провітрюванні, тому теплоізоляція стін допомагає мало. Змінити становище може тільки встановлення кондиціонера.

Детальніше: Чи можна встановити кондиціонер самостійно?