Ремонт, встановлення та дизайн ванної кімнати з фото.

Одним з найбільш дорогих і складних у реалізації є ремонт своїми руками ванної кімнати. У хрущовці даний заклад розділений на туалет і ванну, але розміри настільки малі, що про комфорт говорити не доводиться. Так от давайте в даній категорії поговоримо про всіх етапах ремонту ванної кімнати своїми руками починаючи з препланіровкі в поєднану і закінчуючи дизайном ванної кімнати з фото.

 

Проведення перепланування та ремонту у ванній кімнаті хрущовки своїми руками.

Починаємо. Стан в санвузлі перед початком ремонту був плачевним, грибок на стінах, прогнилі труби і стіни з гіпсу, необхідна заміна каналізації, стара плитка для ванної прийшла в непридатність а ще одне з найбільш витратних - необхідна заміна ванної, унітазу і умивальника. Ще одним з фактів ускладнюючих ремонт було фарбування бетонних стін, зняти яке за допомогою насадок на болгарку не вдавалося, так як приміщення моментально наповнювалося пилом. Довелося шкрябати фарбу шпателем, що супроводжувалося значними фізичними навантаженнями і втратою часу. Додатково довелося прибирати стояк рушникосушки, який на нижньому і верхньому поверхах був просто обрізаний і розрізати за допомогою ножівки перетинку між ванною і туалетом, роблячи санвузол поєднаним.

До початку робіт був виконаний проект ванної кімнати з розміщенням всіх планованих до встановлення елементів і який передбачає перепланування. На плані перепланування розміщені додаткові елементи: пральна машина, бойлер, рушникосушарка а також виходи водопостачання, каналізації та електророзеток.

Детальніше: перепланування в поєднану ванну кімнату і початок ремонту

 

Виготовлення водопроводу і каналізації за допомогою поліпропіленових труб.

У цій статті мова йде про демонтаж старого водопроводу і каналізації. Як видалити чавунний патрубок зі стояка не розбив його так як він прийшов в непридатність і почав протікати. Знімаємо всі старі водопровідні труби в тому числі і що йдуть транзитом на кухню. Також спробую пояснити вибір саме поліпропіленових труб для монтажу на стояку і розводці по кінцевим точкам.

Заміна стояків водопостачання своїми руками. Так як планується знесення перегородки в санвузлі, то з'явилася необхідність перенесення стоякових труб ближче до стіни, для подальшої можливості зашити їх разом зі стояком каналізації в короб, а також їх заміна у зв'язку з аварійним станом на поліпропіленові.

Монтаж поліпропіленових труб за допомогою паяльника. У цій частині статті можна прочитати як я робив в стінах штроби і паял поліпропіленові труби, а також що для цього знадобиться.

Виготовлення своїми руками каналізації. І на закуску - як я міняв частину чавунної каналізації.

Детальніше: заміна водопровідних труб на поліпропіленові при ремонті ванної

 

Робимо перетинки і стелю з гіпсокартону, і починаємо укладати плитку.

У цій статті я спробую детально описати як у ванній були виконані перетитки з гіпсокартону з розширенням простору санвузла у відповідності з моїм проектом. Як була виконана підвісна стеля у ванній з гіпсокартону з попередньою прокладкою електричних комунікацій, а також зашивання коробом з гіпсокартону стояків водопостачання і каналізації. Також в моїй маленькій ванній кімнаті було виконане встановлення залізної ванни (розміри 170х70 см) з підрізуванням стін і підготовкою бічної поверхні для обробки ванної плиткою. На підлозі і стінах виконана підготовка поверхні за допомогою глибокопроникаючої гідроізоляції і кріплення штукатурної сітки а потім укладання плитки для ванної.

Останній штрих - на підлозі і стінах у ванній виконане затирання швів плитки.

Детальніше: як зробити стелю з гіпсокартону і укладати плитку у ванній

Встановлення сантехніки для ванної та обробка піною залізної ванни для шумоізоляції.

Після того як були виконані каналізація та водопостачання і покладена плитка я приступив до монтажу сантехніки, унітазу, бойлера, рушникосушника і пральної машини.

Перше з чого я починаю - це унітаз. Розповім як була зроблена каналізація, підведення води і як встановити своїми руками унітаз. Розповім як ще до укладання плитки виконувалася шумоізоляція і монтаж сталевої ванни. Потім опишу процес установки пральної машини і її підключення до холодної води і каналізації. Опишу послідовність робіт по установці рушникосушника і бойлера, а також що для цього необхідно.

На цьому ремонт ванної кімнати своїми руками закінчений і я приступив до наступних етапів.

Детальніше: як встановити ванну, унітаз, бойлер і пральну машину у ванній своїми руками

Rambler's Top100